Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy studio mennyibe vállalja...

Egy studio mennyibe vállalja azt hogy ha csinálok egy filmet, akkor abba szörnyeket elkészitené és beletenné? 2órás filmre gondoltam.

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Számos dologtól függ. Miylen stúdiót választassz - híres, vagy nemrég alakutlat -, milyen minőségben akarod, mennyit akarsz, milyen kidolgozottságút, mennyi időt jelentene ez a filmben...


Viszonyításként: ismerősöm profi videós, egy egyszerű reklámfilmet, amiben a south parkéhoz hasonló animáció van - narrátor volt még hozzá, és szöveg -, 1 millió forint körül csinált. Az egész kb 12 perc volt. És ez a közelében sincs annak, amit te szeretnél.


De persze itt arról beszélünk, hogy az animáciő elég jó is lesz, tehát nem lelkes amatőrök csinálják.

2013. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A filmet én késziteném, csak a szörnyeket kéne csinálni. Amúgy mit kéne meg tanulnom vagy milyen programmal lehet állatokat bele tenni egy filmbe?Gondolom a mozgást meg a szörnyet gondolom 3ds maxxal kell nem?
2013. aug. 29. 19:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy te készíted a filmet, írtad. Én meg leírtam, hogy a fenti projekt mennyibe került.


Rengeteg program van, minden attól függ, milyen minőséget akarsz. After Effectől kezdve Mayan át...


Nyilván ha nem akarsz sok pénzt kiadni, akkor megtanulod. Ha meg profi munka kell, fizetsz. De készülj fel, hogy vélhetőleg leglaább több százezer forint lesz - már ha minőséget is akarsz.

2013. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!