Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64 bites Windows 8-hoz hol...

64 bites Windows 8-hoz hol tudnék megfelelő Delphi programot letölteni?

Figyelt kérdés
Eddig Delphi 7-et használtam, de nem igazán működik valamiért a jelenlegi rendszerben, azt írja ki hogy nem kompatibilis a gépemmel. Valakinek valami ötlet?

2013. aug. 30. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémával:

[link]


Itt a következő tippeket láttam:

- állítsd XP kompatibilitási módba

- futtasd rendszergazdaként


Egyébként ez a Delphi IDE tuti fut Win8-on, viszont cserébe fizetős:

[link]


Dehát a nagy IDE-k általában azok. :)

2013. aug. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hopp, a 2. linkem ez akart lenni:

[link]

2013. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Esetleg valami linket tudsz adni ahol van elérhető és jól működő delphi 7-es ingyen? Vagy az is fizetős?
2013. aug. 30. 11:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is feltétlenül kell Delphi 7-nek lennie, lehet más Delphi is, amit valahogy be tudnék állítani windows 8-hoz
2013. aug. 30. 11:29
 5/6 tabaki ***** válasza:
Lazarus nem jó? Igaz, Delphi módban még nem próbáltam, fogalmam sincs, hogy neked mennyire felel meg.
2013. aug. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát delphiben kéne programoznom és kezdő vagyok, szóval nem nagyon szeretném bonyolítani, max ha úgy néz ki meg ugyanúgy kezelhető teljesen mint a Delphi.
2013. aug. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!