Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit kell csinálni?

VargaVictory98 kérdése:

Mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem telepíteni a star wars knights of the old republic-ot és a 4. disk után azt írja, hogy enter disk 4 és nem enged tovább... betettem az előző 3-mat, de azzal se ment valaki pls help!
2013. aug. 30. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert lehet, hogy nem a 4. lemezt töltötted le hanem valamelyiket még egyszer...
2013. aug. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kizárt
2013. aug. 30. 19:02
 3/7 anonim ***** válasza:
A 4. lemez után miért kéri a 4.-et ha az van bent, vagy már indítanád a játékot vagy mikor kéri?
2013. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
telepítés közben írja, hogy 100% és akkor kiírja, hogy Please enter disk 4
2013. aug. 31. 00:45
 5/7 anonim ***** válasza:
ez a kalóz verziók átka. Próbáld egy másik verzióval, mert erre nem lehet mit írni. A 4. lemezről telepít aztán kéri a négyes lemezt... Ez ennyi...
2013. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Imádok kalózkodni :D bár emlékszem a tesóm egyszer megvette az eredetit a swkotorból, de egy haveromnak adta aztán már nem lettek haverok és így hozzá került :D
2013. aug. 31. 12:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Már elmúlt a baj leszedtem egy olyat aminél a 4 fájl egyben van így nem kérhette ki a 4. dvd-t és így mostan mukszik.
2013. aug. 31. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!