Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Forma 1 2012? (A többi lent. )

Forma 1 2012? (A többi lent. )

Figyelt kérdés

Két kérdésem lenne:

1. A Forma 1 2012 játék karrier módjában a képernyő tetején vannak a futamok rövidítései: aus, mal, bhr stb. és a futamok rövidítése felett vannak ilyen jelek, pl. felkiáltó jel meg fogaskerék stb. azok mik lennének?

2. Már vagy háromszor csináltam meg a monacói versenyt, nem enged tovább, tehát bejövök mondjuk 6.-iknak és aznap még megcsinálom mondjuk a köv. futamot holnap akkor is visszadob Monacóra. Miért csinálja? Segítsetek lécci!



#játék #Forma 1 2012
2013. aug. 30. 13:39
 1/3 anonim válasza:
2.kérdés.Mi elött kilépnél mentsd el a játékot.1.kérdés.Nekem nincs ilyen.
2013. aug. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is van nem tudom hogy mi.Én tovább de tudok onnan menni
2013. szept. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

1.A csavar jel azt jelenti valamilyen teszt lesz a szabadedzésen, úgynevezett R&D és ha teljesíted a célt, kapsz valamilyen fejlesztést.

A felkiáltójel valamilyen kulcsfontosságú versenyre figyelmeztet. Pl.:X Y megnyerheti a VB-t ezen a versenyen vagy valamilyen klasszikus pálya következik és a csapat szeretne egy jó szereplést.

2. Nem tudom

2014. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!