Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a sims 2 alapjáték...

Letöltöttem a sims 2 alapjátékot, kibontottam, telepítettem és amikor el akarom indítani ezt írja ki: Kérjük ellenőrizd, hogy a The Sims: Egyetem lemez a meghajtóban van-e, és válaszd az OK-t az alkalmazás újraindításához. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Le kell töltenem az Egyetemet? Ha igen akkor elég letölteni, kibontani, telepíteni vagy kell még valami plusszt is csinálni? Kérlek írjatok, nagyon sürgős. Lehet hogy krekkelni kell? Innen töltöttem le: [link]
2009. okt. 31. 23:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt: The Sims 2 DVD, HUN
2009. okt. 31. 23:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem Crack kell hozzá.
2009. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kell letölteni az egyetemet? Hol tudom letölteni a krekket ingyen, regisztrálás nélkül és egyszerűen? Majd mit kell csinálni vele hogy elinduljon?
2009. nov. 1. 00:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az "Egyetem" rész nem kell. Beírod a Google-ba, hogy Sims2 crack, egy .exe fileot kell letöltened (ez lehet .rar-ba vagy .zip-be csomagolva), majd a "főprogramot" (amire mutat az asztalon pl. a Sims2 link, egy .exe file) kicseréled a letöltöttel. Ezután elvileg már mennie kell.

Jótanács: az "eredeti" exe-t ne töröld, vagy felülírd, inkább nevezt át, és úgy tedd oda a letöltöttet (magyarul: készíts biztonsági másolatot)


Üdv!

2009. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Colix ***** válasza:
mért nem mondod meg hogy hol talál egy jó cracket... nem olyan egyszerű kapni! én is azt keresem
2011. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!