Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom...

Milyen programmal tudom letiltani a videokat?

Figyelt kérdés
Milyen programmal tudom letiltani a weblapokon lévő hang és video file-kat. Amikor megnyitok egy weblapot akkor ott lehet video vagy zene ami a weblap alatt szól, ezeket automatikusan tölti be a rendszer de mivel nekem korlátos netem van (3GB/hónap) erre sok elmegy és nem szeretném hogy ezek betöltődjenek. Milyen programot használjak?
2013. aug. 31. 10:20
 1/3 nikaa11 válasza:
hát ez engem is érdekelne mert szinte minden weblap csak reklámokkal van már tele,alig látni amit olvasni akarok:-(
2013. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 nikaa11 válasza:

Szia.találtam neked itt az oldalon valamit olvasd végig ezt én is kipróbálom:

"kell hozzá Ad-block plus

[link]

Letöltöd, és ezután ha egy képre jobb egérgombbal kattintasz, akkor "Kép blokkolása" menüponttal el lehet tüntetni (utána azt már nem tölti be soha), illetve van benne "Keret blokkolása", ez ingyenes lapoknál a legjobb (atw.hu, dy.hu, freeweb.hu...), le lehet vele tiltani a fölső sávban állandóan megjelenő reklámokat.

Illetve a Firefox-ban beállítások/tartalom/felugró ablakok tiltása, illetve itt még tudsz tiltani pár dolgot".

2013. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem. Én a hírportáloknál találok sok ilyen videót, míg a tetejét olvasom addig az oldal alján tölti be a videót. Vagy pl a Turkish airlines honlapján valami hülye zenét tölt be.
2013. aug. 31. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!