Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj?

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hogyha mondjuk le szeretnék tölteni egy word dokumentumot és utána amikor má le van szedve akkor rákattintok és ugye automatkiuson megnyitja és akkor ott megkérdezi hogy milyen nyelven hogy dos meg windows meg minden féle és tökmindegy melyikre megyek akkor is csak egy kis szöveg jelenik meg a lapon értelmetlen szöveg és ennyi egyszerűen nem nyitja meg. Windows 7- em van ha ez számít valamit A válaszokat köszi előre is.
2013. aug. 31. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Láttam még ilyen esetet... Sokszor...

Ez minden Word doksinál így van, vagy csak egynél?

Amúgy milyen Word verziód van?


Ez a hiba általában akkor jön elő, amikor egy, a Word által ismeretlen fájlformátumot nyitsz meg (tehát nem doc, docx, rtf...).

2013. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esetleg, ha linkelnél egy ilyet...
2013. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 - ez jó ötlet volt (y)
2013. aug. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
bármilyen word docnál amit mondjuk nem én csináltam hanem modjuk netről szedek le.
2013. szept. 24. 10:59
 5/5 A kérdező kommentje:
pdf nél szokott előjönni ez a hiba
2013. okt. 12. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!