Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért passzívak a linkek...

Zero-G kérdése:

Miért passzívak a linkek nálam Windows 8 alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hosszú vajúdás után tegnap átálltam Windows 8-ra és a sok apró problémám közül szeretnék egyet megosztani, remélve, hogy valaki tud érdemleges választ adni. :-) Röviden arról lenne szó, hogy az alkalmazásokban (pl. Skype, e-mail értesítő, stb), vagy a Windows súgójában lévő linkekre kattintva nem történik semmi, nem visz el az adott oldalra, nem nyitja meg a böngészőt, egyáltalán nem történik semmi, passzívak a linkek. Mi okozhatja ezt? Elállítottam valamit?

#Windows 8 #passzív link #inaktív link #nem kattintható
2013. szept. 1. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdemleges választ nem tudok adni...

Csak azt tudom javasolni, hogy amennyiben nem vagy mazochista, baromi gyorsan töröld le azt a szart, különben hamarosan ideggyógyintézetben találod magad.

Na jó, három alapvető kérdésem azért mégis van.

- Ugye nem valami warezolt, feltört, szétberhelt Vérpistike Edition-t telepítettél fel?

- Felraktad a drivereket?

- Ráeresztetted a javító frissítéseket?

2013. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Eredeti, az MSDN hálozatáról letöltött képfájból készült lemezről telepítettem, csak a Windows Update-ről érkező frissítések kerültek integrálásra. A rendszerhez kiadott összes biztonsági és egyéb frissítés hozzá lett adva augusztusi frissítésekkel bezárólag.


Az eredeti, géphez kapott lemezről raktam fel a drivereket, majd a Driver Genius 12-vel frissítettem néhányat... Szóval elvileg nem itt van a bibi, lehet, hogy valamit menet közben elmojoltam.

2013. szept. 1. 19:12
 3/3 A kérdező kommentje:
Ma végre sikerült megoldanom, de azért köszönöm a segítő szándékot. :-) Hogy pontosan mi történt nem tudom, de a megoldás megvan. Alapból ugye az IE a hozzárendelt böngésző, amit én azonnal megváltoztattam, a D-re elrektározott (portable) Chrome-ra. (Azért van ott hogy biztonságban legyenek a könyvjelzőim és az alkalmazások.) Szóval kínomban megtettem alapértelmezettnek a Firefox-ot, aztán meg a Chrome-ot, s láss csodát, a probléma megoldódott. :-) Tehát valahogy nem volt rendes hozzárendelés, a fura csak az, hogy nem volt semmi hibaüzenet, abszolúte passzívak voltak a linkek. Csak okulásképpen írtam le, hátha valaki hozzám hasonlóan jár. Tehát a megoldás egyszerű. :-)
2013. szept. 2. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!