Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A photoshop cs5, használható...

A photoshop cs5, használható windows xp-vel?

Figyelt kérdés
Állítólag a cs5,nem jól működik xp alatt,csak a win7-el,igaz lehet?

2013. szept. 1. 10:41
 1/2 tabaki ***** válasza:

A CS6 mindenesetre működik XP-n is, lehet, hogy a CS5-ben valamit még elügyetlenkedtek, vagy azt hitték, hogy úgyis mindenki átáll az újabb Windowsokra, és az XP-vel már nem kell törődni. De ettől még ne biztos, hogy igaz. Én eddig csak általánosságban hallottam, hogy az ötös valamivel bénábbra sikeredett volna a megszokottnál, de hogy ez az oprendszeren múlna, azt nem.

Egyébként mégis, milyen gyengeségeinek az orvoslását várod a Win7-től?

2013. szept. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csacsi2 ***** válasza:
Cs5 -ről áltam át én is a cs6 -ra (xp). Cs5 nagyon akadt, ugrált és mintha nagyobb teljesítményt ígényelt volna. Cs6 -al megszűnt a probléma. Azért lehetett dolgozni vele, de kicsit is nagyobb képnél mintha "ólomlábakon" járt volna és még a radír is oly mértékben akatt hogy az egérmozdulatokat 5 percig követte miután letettem az egeret.
2013. szept. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!