Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok bejelentkezni...

Nem tudok bejelentkezni skype-ba! Azt írja, hogy nem tud kapcsolatot létesíteni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2013. szept. 1. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Korábban ment? Mi változott azóta?
2013. szept. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Új laptopom van, a régin működött.
2013. szept. 1. 18:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Aha. Net van - gondolom.

Szerintem Uninstall Skype és tedd fel még1x a saját Skype fiókoddal. Mennie kell. :)

2013. szept. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, nem jó sajnos. Telepítésnél megjelenik egy hiba: ..."Skype click to call beépülő modul során hiba történt..."
2013. szept. 1. 18:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Az se jön be, h engedjed bejelentkezni. Csak kékség és a skype logó
2013. szept. 1. 18:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam másfajtákat is letölteni, nem jó.... mindegyikkel van valami probléma. Először azt hittem h azért rossz, mert meg volt a skype alap alkalmazásként. (Az alap alkalmazással se tudtam mit kezdeni mert ott csak a nagy kékség jött be) ezért azt letöröltem. Így sem működik. Nem tudom mi a probléma, de kezdek ideges lenni mert fél napja ülök a laptop előtt, és próbálkozok.
2013. szept. 1. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Op.rendszer frissítve?
2013. szept. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!