Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hova lett a Firefox újabb...

Lajos54 kérdése:

Hova lett a Firefox újabb verziójából a Javascript tiltásának/engedélyezésének lehetősége?

Figyelt kérdés
A korábbi verzióknál könnyen meg lehetett találni. jelenleg, frissítés után a 23.0.1 verzió van a gépemen. Valamit szerettem volna kipróbálni, de eltűnt a tiltás/engedélyezés lehetősége a megszokott helyről. Keresgéltem, de sehol sem találom :(

#Firefox új verzió #Javascript tiltása
2013. szept. 3. 20:42
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

Kivették, de ha a vezérlőpult / java / advanced fülön kiveszed a pipát a browser Mozzila family alól akkor nem épül be, ill.: tilthatod a bővítményeknél a firefox-ban.

[link]

[link]


Inkább annak kell örülni, ha a Firefox elfogadja a java-t és nem kérdezget az aktiválásra , de erre is van megoldás!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__47..

2013. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem a Java okoz problémát, hanem a JavaScript...

Bár sok helyen keverik, én erre gondoltam: [link]

Ez egy korábbi verziója a Firefoxnak, most hirtelen ennek a telepítője volt meg.

Az a probléma, hogy webszerkesztésnél bizonyos esetekben ki kellene próbálnom, hogyan jelenik meg az oldal, ha nincs engedélyezve a JavaScriptek futása. Korábban gond nélkül meg lehetett oldani, (kivettem, kipróbáltam, visszatettem) de az új verziónál eltűnt ez a lehetőség.

2013. szept. 3. 21:14
 3/5 csacsi2 ***** válasza:

címsorba: About:config

szűrésbe: javascript.enabled

Ezt állítsd át false-ra, ha tiltani akarod.

Nem tudok jobbat!

2013. szept. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:

itt ellenőrizheted:

[link]

2013. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]


Találtam megoldást! A kis legördülőket állítsátok on-ra a java alatt, ill. ami kell.

2013. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!