Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani nekem egy...

Tudtok mondani nekem egy olyan programot amivel az összes karaktert amit leütnek a billentyűn el tudom tárolni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem dolgozni egy esszén és már nem először fordult elő, hogy elment az áram ilyenkor és elfelejtettem menteni így oda lett majdnem minden és kezdhettem elölről.. és ezt akarom most megelőzni.... Olyan kéne nekem ami megjegyzi és eltárolja azt amit leütöttem a gépen ha bekapcsolom a programot..
2013. szept. 5. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván valójában nem erre kell neked, hanem keyloggernek, úgyhogy mondd ezt. Különben azt fogom javasolni, hogy használj automatikus mentést, amely MINDEN szövegszerkesztőben alap.
2013. szept. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad van azért kell nekem, mert szeretnék magam után kémkedni, a géphez meg annyira nem értek, hogy be tudjak ilyet állítani
2013. szept. 5. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:

pl. KGB Keylogger

(de nagyon sok, bill. leütést megjegyző, hasonló program létezik.)

2013. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos egy ilyen program nem úgy működik mint azt gondoltam így valahogy az automatikus mentést kéne beállítanom majd:) ha esetleg ebben tudnátok segíteni akkor megköszönném (Word 2003-at használok)
2013. szept. 8. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:

1.

[link]


2.

[link]

"A Mentés kategóriában ...."


3. esetleg:

[link]

2013. szept. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!