Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok olyan alkalmazást...

Tudtok olyan alkalmazást ajánlani, amivel egyszerűen, akár egy gyors kattintással az ikonjára, vagy egy shortcuttal teljesen el tudom némítani a gépet? Windows 7 op. Rendszer. Ha egy mód van rá, ne próbaverzió legyen.

Figyelt kérdés

Keregéltem guglival meg itt-ott, de csak bénázás lett a vége. Ha valakinek van konkrét, kipróbált tippje, nagyon megköszönném.

(napközben a cégnél egyedül vagyok, zenét hallgatok, de sokat csörög a telefon, és mire a hangerőszabályzón lenémítom...)


2013. szept. 5. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mivel hallgatsz zenét.

De ha aktív a lejátszó ablaka, akkor a space gomb szokott lenni, ami megállítja a lejátszást (jutubnál is.)

2013. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Általában youtube, IExplorer alatt. A space működik, de általában ott szoktam bénázni, mikor csörög a telefon, mire megtalálom a megnyitott 6-7 ablak között a némítandó alkalmazás ablakát, addig meg csak telnek a másodpercek, a túlfelen meg idegeskednek, hogy miért nem veszem fel... Olyan progi kéne, aminek van egy ikonja vagy valami az állapotsoron, amire katt, aztán kész.


Jelenleg van egy USB-s multimédiás billentyűzetem, ezzel nincs is gond, de a bill. maga haldoklik, és visszarakom a sima gyári natúr billentyűzetet. Céges gép. Az otthonimon van egy sokezres multimédiás billentyűzet, de azt nem akarom a céghez behozni.


Köszi a választ amúgy, már az is segítség, hogy youtube-nál is működik a space-szel leállítás. :)

2013. szept. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!