Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Váltsak windows 8-ra vagy ne?

Váltsak windows 8-ra vagy ne?

Figyelt kérdés

Most per pill windows 7 van a gépemen! és egyszer már feltelepítettem a windows 8-at csak valamiért nem olvass be cd-t de a windows 7 nél meg gond nélkül! azt a windows 8at netről töltöttem le de nekem kell aktiválni ezért nem tudom mi lehet baj szóval ebben segítségeteket kérem, meg a főkérdésben! Amúgy a gépem összeállítás:

G31M-ES2C alaplap


Proci: Pentium(R) Dual-Core CPU E5300 @ 2.60GHz (2 CPUs), ~2.6GHz

videókártya: nVidia Gforce GTX 630 1gb ddr3 124 bit

Rám: 3Gb



2013. szept. 5. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Rám? :-D

Ram-ra gondolsz?

Amúgy sztem hadd a windows 7-et, bár ez a te döntésed, speciel nekem nem tetszik, nagyon nem, de ez csak az én véleményem.

2013. szept. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj tényleg elnézést rám * :D
2013. szept. 5. 18:13
 3/10 A kérdező kommentje:
az miért van hogy megfordult az a betű és a á betű a billentyűzeten ?
2013. szept. 5. 18:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd fel a windows 8-at nekem is az van és nagyon szeretem 1-napig volt nekem furcsa utána már megtaláltam mindent. Ja és sokkal gyorsabban bekapcsol kb 25 mp nekem.
2013. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó jól mondod nekem sincs semmi gond a win 8 cal. Ha le van töltva a startmenü olyan lesz mint a win 7 csak nem olyan buta. Kérdezö felrakd vagy ne ? Ezt neked kell eldöntined. Én annyit tudok világéletembe utáltam a win 78 et. Leteszteltem neked baraktam kiváncsiságból egy megírt lemezt kíírja mi van rajt. A géped egy közepes gép. A windowst énse tudom aktiválni nekem van egy ismerösöm aki telepitete a win 8 at és aktiválta a win 8 at meg ha kell távsegitségel is segit csak felkelem hívni. nemdrágán dolgozik amugy.
2013. szept. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen válts windows 8 ra ha gyors oprendszert szeretnél. A windows 7 egy fos.
2013. szept. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Amiért nem tudod használni rendesen a win7-et azért te vagy a f.s és nem a rendszer a hibás.
2013. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nekem a win 7-tel az volt a bajom hogy nagyon lassan kapcsolt be egyrészt másrészt meg van frissebb op rendszer és szerintem ezért egyáltalán nem kell lef*sozni a másikat
2013. szept. 15. 18:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól mondod kérdezö ! Ha van frisebb windows mint a win 7 akkor érdemes azt használni. Tényleg lényegesen gyorsabb a win 8. gondolom neked is akor már a win 8 van fennt ugye ? utolsó válaszadó ! Tudom kezelni a számitógépen a windowst meg mindent de a windows 7 még a vistánál is szarabb rendszer szivtam vele eleget pedig nem olcso gépem volt és van.
2013. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, az meg érdekes nekem pont fordítva volt/van a helyzet. Nekem már kezdettől fogva nem tetszett a win8kinézete meg a kezelése de gondoltam feérakom, kipróbálom ha már ennyira agyon hype-olják, de sokkal sz&rabb mint a win7, meg egy csomó minden nem működött rajta normálisan, meg nem sokkal gyrosabb mint a win7, persze aki tudja használni a gépet és karbantartja úgy ahogy kell. A win 7 sokkal jobb mint az akadozó vista, az egyik legjobban összerakott windows, nekem úgyis ez marad a véleményem.
2013. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!