Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet felinstalalni a...

DarkBiker kérdése:

Hogy lehet felinstalalni a Windows xp-t Kihizom a hard disc adapteret es ugy fut de bedugom es kivagja nekem hogy nincs bemenetel?

Figyelt kérdés
Windows

2013. szept. 6. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán fogyókúrázzál.....
2013. szept. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kb. 70-szer telepítettem már XP-t de ilyen hibaüzenetet még nem láttam, hogy "nincs bemenetel". Sőt a Google se hallott még ilyenről. Szóval tudom, hogy nehéz ez a magyar nyelv, a sok b*zi rag, toldalék meg mindenféle baromság, de ha segítséget akarsz, próbáld meg érhetően és ténylegesen leírni a problémádat.
2013. szept. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:

"...Szóval tudom, hogy nehéz ez a magyar nyelv, a sok b*zi rag, toldalék meg mindenféle baromság..."


:D :D :D

2013. szept. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg usb-röl feltenni.
2013. szept. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd hülyének tudodkit! Vinyó nélkül miről töltene be az XP. Max. olyan XP ami CD- ről fut. Ilyen emberek veszik el más emberek segítő szándékát. Húz innét a pi@sába!
2013. szept. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5.

Mi futna a merevlemezről, mikor most akarja telepíteni? Tehát azt akarná írni, hogy a telepítőlemezről fut, de csak akkor, ha kihúzza a merevlemezt.

2013. szept. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg talán meg kellene némelyest tanulni a magyar helyesírást.
2013. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!