Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ilyen...

Milyen programmal lehet ilyen képet csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszi:)



2013. szept. 6. 15:22
1 2
 1/12 tabaki ***** válasza:
Miből gondolod, hogy programmal készült?
2013. szept. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Bármilyen képszerkesztővel, akár Paint-tel is. Igaz, nem 2 perces meló.
2013. szept. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sok ilyesfajta képet láttam és gondoltam,de nekem is megfordult a fejemben,hogy máshogy csinálták.
2013. szept. 6. 15:31
 4/12 A kérdező kommentje:

Paint-el? és hogy?

Én úgy gondoltam,hogy van ilyen effekt valahol.

2013. szept. 6. 15:32
 5/12 tabaki ***** válasza:

Így első blikkre lehet valami polárszűrős trükközés is, vagy valami interferenciakép.

Ha le kéne utánoznom, Blenderben összegyűrnék egy felületet, és azzal tükröznék egy hálót (vagy egy azt ábrázoló képet). De akkor a szivárvány nem állna elő magától, utólag kéne belecsalni.

Nem hinném, hogy egyszerűen effekt, de ki tudja...

2013. szept. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 tabaki ***** válasza:
Honnan kerítetted a képet? Abból nem derül ki?
2013. szept. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Paint-el? és hogy?"

Megfelelő színeket választasz a képpontoknak. Az algoritmus: (1) kiválasztasz egy képpontot (2) kitalálod, milyen színű legyen (3) beállítod a színt a palettán és kiválasztod (4) fogod az ecsetet és klikk a képpontra (5) ha még nincs kész a kép, irány (1), különben vége.

2013. szept. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 tabaki ***** válasza:
A Paintet ne vedd komolyan, azt mindig benyögi valaki, (hát a Photoshopos bölcs ember hol van?). Persze, elméletileg pixelről-pixelre berajzolható ugyanaz a kép, csak éppen a Paint semmilyen eszközzel nem támogatja a létrehozását. A PS-ról el tudom képzelni. Viszont a kép annyira felismerhetetlen, hogy nehéz elképzelnem, miért hozták volna létre effekttel. Többek közt ezért gondoltam, lehet, hogy valami, valahogy lefényképezve tényleg így néz ki. Hasonló dolgokat lehet művelni például összehorpasztott krómlemezekkel, de polárszűrős felvételeken talán nejlonzacskókkal is.
2013. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tabaki ***** válasza:
Elkéstem a Paintes megjegyzéssel, 15:51 maga leplezte le mókát...
2013. szept. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tabaki ***** válasza:

+ maga leplezte le A mókát...

Bocs hogy egy ilyen apróság miatt fönnakadok magamon, csak másnál is utálom, ha elhagyja a névelőket, hát én inkább ne.

2013. szept. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!