Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elrontottam az iTunes-om,...

Elrontottam az iTunes-om, hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés

Windows XP-re van telepítve az iTunes, ha ez számít valamit. Van ugye a mini lejátszó, ami alul egy kis téglalap, ahol kiír a számról minden adatot, tudsz keresni és mutat egy apró képet az albumborítóra. Ha az albumborítóra kattintasz, az egész mini lejátszó átvált és négyzet alakú lesz, nagy képpel. Ezer éve próbálom megtalálni, hogy tudnám visszaállítani, de már feladtam a keresést. Tud valaki segíteni?

+ kérdés: egy albumban nagyon csúnya színeket adott, át lehet valahol váltani, hogy szebb legyen? :)

Előre is köszi a válaszokat! :)



2013. szept. 6. 19:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy winen hogy van, de OSX-en a Window menüben lehet váltani a nézeteket. Ott nekem van ilyen, hogy Switch to mini player.
2013. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!