Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Steam nem tudja szinkronizál...

Zanurusa kérdése:

A Steam nem tudja szinkronizálni a The Elder Scrolls V Skyrim ("Legendary Edition") fájlaidat a Steam Felhővel, egyszer rá kérdezett a Steam felhő fájlok letöltése, fájlok feltöltése én ekkor ez utóbbit választottam hogyan lehet módosítani?

Figyelt kérdés

Nem igazán találtam érdemleges választ Steam közösségben, sem Google-n vagy máshol

Skyrim ,meg van az alapjáték , újra telepítettem és a játékot is, volt egy olyan problémám is,

hogy / amíg nem volt meg a Legendary és nem oldottam meg /


1. Launch SkyrimLauncher.exe directly.


Navigate to the Skyrim install folder (C:\Program Files\Steam\steamapps\common\skyrim).

Launch SkyrimLauncher.exe from this folder.



2. "Verify the integrity of game cache."


Open your Steam Library tab.

Right-click on The Elder Scrolls V: Skyrim and select Properties.

Click on the 'Local Files' tab.

Click 'Verify Integrity of Game Cache..."

Allow the verification and potential re-download to commence. You'll know it worked if it found a corrupt file and fixed it automatically.


ezután ,még kiegészítők nélkül futott a játék.

Össze függésben van-e a kettő , és vissza kell-e állítani

valamit ?

Skyrim Legendary Edition , Dawnguard ,Hearthfire ,DragonBorn kiegészítőkkel ,Aktiválási kód hozzá rendelve.

Köszönettel

Zan



#Skyrim #SteamFelhő #Legendary.
2013. szept. 8. 08:22
 1/1 A kérdező kommentje:

Természetesen a régi mentett állásaimmal szeretném folytatni a játékot , és általában a fenti okok miatt betöltés ,vagy gyors utazásnál egyszerűen kilép asztalra , valamint a Skyrim High Resolution Texture Pack van még telepítve ,

késöb több más mod-ot is szeretnék még hozzá tenni. esetleg ez be zavarhat ,gondot okozhat ?

2013. szept. 8. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!