Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok jó video szerkeztő...

Tudtok jó video szerkeztő programokat?

Figyelt kérdés
de kezdőknek..amit nem nehéz kezelni.. és olyat amit utána rá lehet teni pendrivera vagy fellehet rakni facebookra .. mert töltötem le pár programot de nem lehetet felrakni fb-re se pendrivera:c
2013. szept. 8. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocs hogy visszakérdezek, de mit is szeretnél pontosan pendrive-ra tenni ? Az elkészített videót ? Vagy a programot szeretnéd arra telepíteni ?
2013. szept. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az elkészített videót..
2013. szept. 8. 15:38
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt bármelyik videószerkesztővel megteheted.

http://www.youtube.com/watch?v=LdXCy9Ghc9E

2013. szept. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen programmal szerkeszted, mert ha esetleg olyan formátumba renderelnéd/exportálnád a programból amit a FB nem eszik meg, egy segédprogrammal még mindig átalakíthatod (konvertálhatod) jobb formátumba, amit a FB is szívesen fogad.


Ha abszolút kezdő vagy, a Windows Movie Maker megteszi. Ha kinövöd, ott van például a Sony Vegas, vagy az Adobe Premiere.

2013. szept. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 belapus ***** válasza:

Most ingyen lehet hozzájutni az AshampooŸ Movie Studio 2013-hoz az alábbi oldalon.E-mail címet kell megadni, és - ha jól emlékszem - regisztrálni is kell.( Az Ashampoo hajlamos rendszeresen küldözgetni a leveleket, ezért - akit ez zavar - ajánlatos egy külön e-mail fiókot létrehozni, esetleg ).


[link]

2013. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm még anyi lene a kérdésem hogy hogyan tudom konvertálni? (nem értek hozá:s csak baratomnak a szulinapjára csináltam egy videot..)
2013. szept. 8. 17:21
 7/7 A kérdező kommentje:
megvan:)
2013. szept. 8. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!