Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A virtuális memória minimuma...

A virtuális memória minimuma túl kicsi, miért?

Figyelt kérdés

Ha elindítok egy nagyobb (1,5Gb+) torr. letöltést, akkor elindul a letöltés kis idő múlva bejön egy ablak, hogy a virtuális memória minimuma túl kicsi. Keresgéltem a neten, oda jutottam, hogy letöröltem egy 5gb-ot a merevlemezről (eddig 25, most 30gb szabad hely van). Most elindítottam egy 3gbos 'cuccot' és ugyanaz a hiba jött ki...

512Mb DDR 333,3 MHz RAM

Intel 845GV-ITE8711 (Socket 478) Alaplap

Maxtor 190Gb

Olyankor meg újra kell indítanom a gépet.



2013. szept. 8. 20:24
 1/4 soccerway ***** válasza:
Egy partícó van?
2013. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, 3
2013. szept. 9. 15:26
 3/4 soccerway ***** válasza:
Be kell állítani hogy a windows kezelje a virtuális memóriát, alapból így van beállítva. Ha a win kezeli akkor pedig helyet kell felszabadítani onnan ahol ez a virtuális memória fájl van, ez általában a c: ahol a windows is van. Tehát te nem ezen a partíción csináltál helyet hanem a többin.
2013. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bőven van mindegyiken hely.

C. 20gb

D. 65gb

E. 34gb

2013. szept. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!