Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SEgítség : nem tudom hogyan...

SEgítség : nem tudom hogyan tovább (Win7 instaláció)?

Figyelt kérdés
Megakatdam az instaláció folyamán, amikor kéri hogy hova szeretném instalálnia, nem tudom kiváálasztani, és rá instalálni se, miért van ez?

2013. szept. 9. 14:58
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
Lehet, merevlemezvezérlő driver kell. Bár a Windows 7 a legtöbbet felismeri lehetnek kivételek.
2013. szept. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fúha


[link]


ezek közül melyikeket kellene telepítenem?

2013. szept. 9. 15:04
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Others --> Intel Rapid Storage Technology driver


Letöltöd, és kitömöríted egy pen drive -ra. Még a telepítés előtt dugd a pen drive -on a laptopodba. Ha elérkezel ahhoz a ponthoz, mikor nem tudod kiválasztani a merevlemezedet, lesz egy olyan gomb alul, hogy load driver (illesztőprogram betöltése) vagy ilyesmi, kattints rá és a tallózd ki drivert a pen drive -ról. Ja és lehetőleg SP1 -es Windows 7 telepítőt használj.

2013. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem sikerül :/
2013. szept. 9. 15:45
 5/5 P.O.C. ***** válasza:

"ismételten nem sikerült, betölti és ugyan úgy nem engedi hogy rámenjek, és ha arra megyek formálni : hiba : 0x8004242d"


Akkor nem driver baj, csak korábban még nem közöltél minden infót.

Bootolj be Linux GParted Live CD -ről, töröld a gyárilag létrehozott partíciókat, majd particionáld meg ezzel.

[link]

A GParted egy linux alapú ingyenes particionáló szoftver, tud magyarul így nem hiszem, hogy gondot okoz majd a használata. Utána már mennie kell.

2013. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!