Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntun a DVD::RIP nevű...

Ubuntun a DVD::RIP nevű program miért nem tud dvd9-es filmeket ac3-as hangkodekkel kódolni? Csak mp3-mal lehet átkódolni.

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert DVD rippelésre való, mint a neve is mutatja. Ez azt jelenti, hogy DVD formátumból alakítja át más formátumba és nem fordítva. DVD létrehozásához másik programra lesz szükséged.
2013. szept. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
AVI-ba akarom rippelni(Igen ezt kifelejtettem). Nem pedig dvd képet létrehozni.
2013. szept. 10. 09:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Na kérlek... én nem ubin vagyok hanem opensusén, de megnéztem a progit... Ha kezdő vagy, felejtsd el ezt a programot. Csináltam már ilyet, de még nekem is jó alaposan meg kellett nézni, hogy mit csinálok. Ez nem kezdőknek van kitalálva. Esetleg próbálkozz a HandBreak nevű progival. Igaz az nem avit ad, hanem MP4/MKV -t, de egyszerűbb ha kezdő vagy.
2013. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerem a Handbrake-et, jó progi. használtam nem is egyszer. De a dvd::rip-pel gond nélkül át tudtam rippelni az egyrétegű dvd filmeket ac3-as kodekkel. Tökéletes lett az eredmény.
2013. szept. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!