Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photofiltre, vagy GIMP! Hogy...

Photofiltre, vagy GIMP! Hogy lehet a saját fejem betenni másik fej helyére?

Figyelt kérdés
Vagy pl. van az én képem, és egy ló fejét beszeretném rakni. Hogy lehet ezt ezekben a programokban?Főleg photofiltre !

2013. szept. 10. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A lófejes képet megnyit és jobb oldali eszköztárban ráklikk a lasszóra és körbejelölöd az általad kívánt lófejet majd jobb klikk bele és másolás.

Megnyit a te képed és jobb klikk majd beilleszt és húzod ahová akarod.Ha túl nagy akkor mentsd el és méretezd át.

2013. szept. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:

Az ingyenes PhotoFiltre változatról van szó? Emlékeim szerint az nem kezel rétegeket, ergo alkalmatlan az igényes munkára.

Én százszor inkább javaslom a Gimpet, de azt nem lenne ilyen egyszerű elmesélni... Itt egy nagyon távolról hasonló témájú irományom, esetleg annak a nyomán támadhatnak ötleteid:

[link]

2013. szept. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tévedés tabaki,a photofiltre mindent tud amit a GIMP,rétegeket maszkokat is kezel,és egyszerűbb is,ez az oldal megtanít a használatára: [link]
2013. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
De ez nem is az ingyenes változat... Abban igazad van, hogy Kérdező nem részletezte, melyiket használja. A magam részéről jobb szeretem a ténylegesen szabad szoftvert, és néha szeretek úgy csinálni, mintha másról se tudnám elképzelni, hogy másképp tesz. Mi szüksége is volna rá, hiszen ott van még a RealWorld Paint, a FireAlpaca, a Hornil StylePix, a Paint.NET, stb. De ez már hadd legyen az én heppem. A szerkesztési módszerek viszont általában mindenütt hasonlók, talán ennyi haszna volt a hozzászólásomnak.
2013. szept. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!