Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom a videókártyámat...

Hogyan tudom a videókártyámat frissiteni? Nem értek annyira az ilyen dolgokhoz, ezért kérem a segitségeteket. A neve állitólag : intel (r) graphics media accelerator driver for mobile < Azt nem tudom hogy miért 'for mobile' . Kérlek aki tud segítsen.

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 18:12
 1/6 soccerway ***** válasza:
intel oldalára felmész és megleled, vagy ha tudod milyen alaplapod van beírod ide.
2013. szept. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Már voltam az intel oldalán is, de mikor instalálom, akkor ezt irja ki : 'This operating system is not supported.'

Foggalmam sincs hogy mit kéne csináljak ...

2013. szept. 10. 18:19
 3/6 soccerway ***** válasza:

"vagy ha tudod milyen alaplapod van beírod ide."


ha notebookod van akkor meg annak a tipusát. Aida 64 nevezetű programmal meg tudod nézni mi van a gépedbe.

2013. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:
a "For mobile" általában a hordozható gépekben szokott lenni.
2013. szept. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 GEKKO2345 válasza:
én is ezzel kűzdök de még nem tudtam megoldani
2013. szept. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

'This operating system is not supported.' -> "Ez az operációs rendszer nem támogatott"

Vagyis, valószínűleg nem megfelelő verzióval próbálkoztál. Sok illesztőprogramnál nem mindegy, hogy XP, Vista, Win7, Win8 van-e telepítve az adott gépre.

2013. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!