Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows xp-m van, teljesen...

Maximilian.S kérdése:

Windows xp-m van, teljesen használhatatlan a minecraft. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogyha (elég szar gépem van windows xp) a gépetmet csak minecraft-ra használom, és az tökéletsen mûködödt rajta, és letöltöttem egy skint, és azóta tökre laggol, kb 1 másfél perc kell mire bejeltkezek egy szerverre. Egy csomó mindent letöröltem, de nem jobb. mit csináljak?

2013. szept. 10. 22:42
 1/5 soccerway ***** válasza:
leírtad mióta lassú, akkor töröld azt a skint
2013. szept. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
töröltem a skint, és még is nagyon lassú
2013. szept. 11. 14:23
 3/5 anonim válasza:
Honnan töltötted le? ha nincs sok vesztenivaló akkor tőltsd le újra
2013. szept. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Telepítsd újra a Minecraftodat.


Megkeresed a Minecraft mappáját (általában Application Data-ban van és .minecraft a neve vagy ha öhömm kliensét használod akkor .hu-minecraft) és kitörlöd. Ezután amikor legközelebb elindítod a játékot újra le fog tölteni minden fájlt és szép friss lesz a minecraft.


Bár én nem hiszem hogy a skinnel lenne a probléma, hacsak nem valami HD skin, főleg, hogy törölted.

2013. szept. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyszerű te okostóbiás :D húzz rá a gépedre xp helyett windows7 operációs rendeszert.
2013. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!