Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud segíteni a legújabb...

Valaki tud segíteni a legújabb Firefox-al? Nincs olyan letöltési ablakja mint a régi Firefoxoknak?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesít ez a 23 vagy mennyi. ha valaminek a mentésére megyek villan egyet az a rohadt nyíl aztán kalap kabát. még nekem kell rákattintani hogy minden letöltés megnyitása aztán meg ilyen könyvtár felületet hoz elő és onnan meg mondjuk törölni akarom a listát egyesével kell meg ha nem kattintok rá hogy jelenítse meg az összeset és még nincs kész a letöltés és bezárom Firefox-ot akkor megszakad a letöltés nagyon szar...

2013. szept. 10. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Használj Coolnowot legjobb :)+
2013. szept. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nézz utána hol kell állítani benne,mert most fejbe nem tudom.. Avagy ha nem tudsz rá keresni,kérdezd meg őket.

2013. szept. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én meg ezt ajánlom, mert príma kis plugin.

[link]


Ha bepipálod, a sikeresen letöltötteket mindig törli a listából, ill. a firefox véletlen bezárása után is folytatja a letöltést a háttérben.

2013. szept. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ehhez nem kell plugin,és egyéb plusz memória zabáló cuccok.

Prohardveren megmondják hogy az about:configba hol állítsd be.

2013. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 csacsi2 ***** válasza:

Download Statusbar -t ajánlom én is, sok minden más is beállítható rajta pl víruskeresés,teljesen jól használható letöltéstörténet "és még sokan mások"...

[link]

2013. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek, de valószínűleg a legegyszerűbb megoldást fogom választani. Letöltöm a régit és kikapcsolom az automatikus frissítést. :D
2013. szept. 13. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!