Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy pdf formátumban elmentett...

Egy pdf formátumban elmentett dokumentumot hogy lehet elmenteni más formátumban?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy egyáltalán nem vagyok egy számítógép guru, fogalmam sincs, hogy egyáltalán értelmes-e a kérdésem. A lényeg a következő: Készítettem Word-ben egy folyamatábrát, amit képként szerettem volna elmenteni, de véletlenül pdf-ben sikerült és természetesen a Word-öt bezártam mentés nélkül :S Viszont ezt az ábrát nekem be kellene illesztenem egy Word dokumentumba. Simán bemásolni nem tudom, mert szövegdobozok, nyilak stb. vannak benne.

Van rá esély, hogy ez megoldható?


2013. szept. 11. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A [link] oldalon át tudod alakítani a PDF dokumentumot képpé (még programot sem kell letölteni hozzá).
2013. szept. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, ez most életmentő volt! :)
2013. szept. 11. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!