Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem ér semmit az IOBIT MALWARE...

Nem ér semmit az IOBIT MALWAREFIGHTER?

Figyelt kérdés

Letöltöttem az iobit Malware Fighter Pro-t.

Pl amikor bedugok egy pen drive-ot, szépen leellenőrzi és az állapotnál azt írja, hogy a gép szuper csuda jó stb.

Mellette dolgozik az Avast 8 Free.

Na most kb. hetente le szoktam ellenőrizni és ki szoktam takarítani a szemetet az Advanced System Care 6 Pro-val.


Most így, hogy egy vírusirtó és egy malware kereső is fent van, így is 17 Malware fenyegetést talált az Advanced !! :D

Hihetetlen.

Az ASC 6 nagyon jó program csak éppen nem valós időben érzékeli a vírusokat, direkt e célból szedtem le ezt a szuper Malware fightert... -.-

Most mi legyen?

Nyilván letörlöm, de van valami tényleg jó megoldás?

Eset-et csak azért nem szeretem, mert a torrentjeimből a crackeket mindig kiszedi és lekorlátozza kicsit a netemet.

Meg Win8-cal elvileg nem hatásos páros.

Mit csináljak?


2013. szept. 11. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Avast jobban vissza fogja a böngészési sebességet,mint az ESET terméke.

Alkalmi keresésre malwarebytest,illetve hitman pro-t használj.Leghatásosabbak...

Itt is meg mondják neked..

[link]


Amúgy Avast jó védelem,de nem elégé...

2013. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!