Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keresek 2 játékot ha ismeritek...

Lalo009 kérdése:

Keresek 2 játékot ha ismeritek pls küldenétek rolla egy pár linket?

Figyelt kérdés

Régen még mikor kisebb voltam volt 1 rohadt jó és nehéz stratégiai játék a nevét nem ismerem de azt tudom hogy lehettél a humanokkal vaggy a vírusokkal vagy máshogy mondva a szörnyekkel a pályák voltak mikor lilák bőr színüek meg hasonlók ijen sejt szinten folyt a játék nagyon konkrét volt a játék mert nem volt választási lehetőséged hogy könyü normális vagy Nehézbe toltad mert egyböl jöttek a szörnyek nekem régen trial verzión azaz demón volt meg a játék valamelyk cd games cd hez volt de már nem emlékszem hanyas de azt tudom hogy valamilyen re valami volt de az biztos hogy nem revolt mert az egy hülye kis kocsis játék ez lenne az 1 ik a másik pedig hogy ismertek e olyan játékot amiben te készíted el a saját fegyveredet tulajdonságot adsz neki stb a dead space 2ö-n kívül sajnos a dead space 3 nem indul már a gépemen egy kicsit eléggé kicsi de én szeretem :D na m1 a lényeg hogy ojan játékot tudnátok e mondani amiben saját magadnak készíted el a fegyvereidet meg a páncélt stb nek a cuccát


elöre is köszönöm

(U.I.: bocsi a helyes írási hibákért)



#játék #számítógépes játék #kard #régi #fegyveresség #Pajzsok #Páncélzatok #Bírka Nyírás
2013. szept. 12. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

A helyesírás hagyján, de te sem a mondat, sem a bekezdés fogalmát, sem az írásjeleket nem ismered. Legalább egy entert ütöttél volna ahol elválasztod a 2 keresett játékról szóló leírásod...szóláncod.


Gondolj már bele egy picit: a TE ÉRDEKED, csakis a tiéd érthetően, értelmesen leírni, mit szeretnél.

2013. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat csak egy kicsitkét síettem a megírásával mivel nem volt időm de már van és nem tudom kijavítani :(


Tényleg bocsánat. :[

2013. szept. 12. 16:02
 3/4 anonim válasza:

Az első amit keresel, szerintem a SPORE.

Másodikra tippem sincs, nem találkoztam még olyannal.

2013. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A SPORE-t már leszedtem és semmi hasonlóság nincs közte mert ez az ürben játszódik.+ itt nem csak 2 faj van és combat system sincsen produkció kées dolgok előállítása gyártóépületek építése főépítmény mint a starcraftban de valami nagyon morbid játék azt tudon de nagyon nehéz volt :S enyire emlékszem de sajnos a nevére nem.
2013. okt. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!