Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Akárhányszor vissza lehet...

Akárhányszor vissza lehet állítani egy dokumentumot korábbi verzióra, és úgy, hogy csak azt az egyetlen fájlt? (Windows 7)

Figyelt kérdés
Amúgy a visszaállítást azt láttam, úgy kell, hogy jobb klikk és akkor korábbi verziók:) Előre is köszi:)

2013. szept. 12. 15:42
1 2
 1/13 tabaki ***** válasza:
Valószínűleg igen, de mi értelme van az egésznek? Egyébként miféle dokumentumról van szó? Word .docx? Csak, hogy tudjuk.
2013. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jegyzettömbös txt:)

Csak mikor egybe raktam több doksit, akkor lehet, hogy véletlenül valami kimaradt belőle; rossz az a kereső, van amikor olyan fájlt is kidob, amelyikben nincs az a szó, amire rákerestem, eléggé jellegzetes szavakra -amiket máshova olyan formában szerintem nem írtam- valamikor meg nem dobja ki, amit keresek. : / És akkor a mostani változatát a dokumentumnak másolnám, és akkor meg a régit azt visszaállítanám; mert tényleg nemtom hova tűnt a történetem egyik jelenete, amit külön írtam, alapból meg füzetbe írom az egészet:Đ De majd csak meglesz, remélhetőleg:))

2013. szept. 12. 16:59
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja és köszi,ment a zöld!!:)
2013. szept. 12. 17:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és azért, hogy folyamatosan nézzem, hogy mikor jelenik meg az adott dokumentumban az a szöveg ,amit nem találok:S:D Szépen lépésenként vissza, mert nem tudom, mikor másoltam át bele, és nehogy túlzottan visszamenjek, mert akkor esetleg nem lehet már visszamenni mégis az újabb verziókra, ha túl hátra megyek.
2013. szept. 12. 17:22
 5/13 tabaki ***** válasza:

Az óvatosság nagyon is helyénvaló, de épp ezért nem volna értelme a fájl mostani állapotát is elmentened valahova máshová? Mert amúgy ez tényleg az utolsó szalmaszál, és ki tudja, mi történik, ha végül sikerül megragadnod? Nagy eséllyel semmi extra (gondolom, egyszerűen még nem törölt régi fájlokról van szó, amelyeket a mostanitól függetlenül lehet megnyitni és menteni), és voltaképpen röhejesen egyszerű a dolog, de én például sosem használtam ezt a lehetőséget, úgyhogy tapasztalatom sincs benne.

Egyébként meg ilyen összefűzések után ne töröld a műhelyszemetet, hanem tedd át olyan helyre, ahol nem bántja a szemed. Az a kis fölösleg bőven elfér a gépeden, pláne egyszerű szövegként. Utólag persze könnyű okoskodnom...

Jut eszembe: Ha már történetek írására adtad a fejed, hátha nemcsak a Jegyzettömbnek látnád hasznát. Aztán, ha nem kell, nem kell:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2013. szept. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, köszi:) Elég, ami van, Jegyzettömb meg Word nekem tökéletesen megfelelnek:) Azéé adtam egy ződet!!:)
2013. szept. 12. 20:17
 7/13 A kérdező kommentje:

MEGVAN, AMI KELLETT!!:):):)

Csak tényleg furán működik a 7-es keresője, de lényeg,hogy megvan!!!:):):)

2013. szept. 16. 21:26
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja és mégegy, nem engedi akárhányszor:S Egy visszalépésnél korábbi változatokat már kitörli:S:D:D Valahol még annyit se engedett, nem talált korábbi verziót, ezt már csak így megjegyzésként:):)
2013. szept. 16. 21:29
 9/13 tabaki ***** válasza:
Na, megéri a pénzét a komisz... Az a fő, hogy sikerült, én is örülök. :)
2013. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Komisz?:O:):) Hát de am igazából egy Word-dokumentumban találtam meg, és már be is volt illesztve a szövegbe:))
2013. szept. 16. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!