Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 RTM?

Windows 8.1 RTM?

Figyelt kérdés
Sziasztok letoltottem a Windows 8.1 RTM-et és nemtudom aktiválni, azt is olvastam hogy ezt nem lehet, de viszont meddig maradhat a windows a gépemen, nem fogja majd 30 nap mulva vagy hamarabb/kesobb kiirni hogy lejart a windows ?

2013. szept. 13. 09:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és meddig érdemes fent hagyni ezt a windowsot ?
2013. szept. 13. 09:03
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
neked igazából semeddig sem kéne fennhagyni, mert ahogyan a szavaidból is kiveszem, fogalmad sincsen arról, hogy mit használsz.
2013. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon jol tudom mit hasznalok egy nem teljes windowsot, es azt is tudom hogy mostanaban jott ki teljesen s ha megkerhetlek a kerdesemre ha tudod a valaszt segits.

Nem azt kerdeztem hogy mennyire tudsz kotekedni.

2013. szept. 13. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez nem kötekedés, hanem tény.. Ha tudnád mit használsz nem kérdeznél ilyet. Persze, hogy nem tudod aktiválni, mivel nem végleges verzió, ingyenes gyakorlatilag. Akkor mi értelme lenne aktiválni? Nagyon hamar itt lesz a végleges változat, utána se néztél, hogy mikor jön ki (október).
2013. szept. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tévedsz mert már kijott. :)
2013. szept. 13. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
akkor kijött, bocsi.. tedd fel a sima win8-at azt tudod aktiválni, utána meg frissít rá automatán
2013. szept. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez 30 napig érvényes ? a 8.1 RTM
2013. szept. 13. 12:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Jaól mondja kedves kérdezö aki elötem válaszolt neked. aA windows 9.1 még nemjöt ki majd csak oktober 18 án jön ki.

Ezt olvasd csak el kérdezö ! Ami kinnt van most az nem az igazi. Várjuk meg az oktober 18 at. A microsoft amit mond az számit.


[link]

2013. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!