Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek ha egy hónap...

Mit tehetek ha egy hónap múlva lejár az Office 2010-es próba verzióm? Újra telepíthetek majd egy másikat?

Figyelt kérdés

Vagy akkor már vásárolni kell?

Esetleg vannak még ingyenes verziók kipróbálásra? Volt fent egy korlátozott office 2010 szolgáltatás, két évig megvolt a gépen, de most hogy bekapcsoltam a gépet eltűnt. Most letöltöttem ezt a próbaverziót, de ez csak egy hónapos.

Mit tegyek ha ez is lejár? :S Nincs most 30 rugóm hogy vegyek egyet a media marktban.


2013. szept. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Töltsd le torrenttel.


tpb

2013. szept. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem is próba van,feldobott egy piros csíkot hogy le van járva de müködik minden olyan funkciója amit használok.Nem vettem észre hogy valami korlátozódott volna.
2013. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Minek kell megvenni, amikor van egy sokkal jobb ingyenesen letölthető Office? LibreOffice a neve, itt a leírása, a két fájlt kell letölteni. Évek óta használom, semmi gondom nincs vele. [link]


[link]

2013. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

LibreOffice szabad szoftver.

"Nem kell aggódni a kereskedelmi licencek miatt.

Nincsenek nyelvi korlátok - a szoftver magyarul is rendelkezésre áll.

Minden jelentős számítógépes platformon elérhető.

Az OASIS nyílt dokumentumszabványát használja (ODF).

A szoftver teljes forráskódja elérhető az OSI által elismert szabad szoftveres licenc szerint (LGPL v3).

A fejlesztési folyamat teljesen nyitott, a LibreOffice-nak nincs rejtegetnivalója.

A LibreOffice barátságos.

A szoftver kinézete és használata ismerős lesz bárkinek, aki használt már irodai csomagot.

Könnyű váltani a LibreOffice-ra – a szoftver olvassa a főbb versenytársak fájljait.

A LibreOffice-t barátságos önkéntesek serege támogatja, akik szívesen segítenek a kezdő és haladó felhasználók problémáinak megoldásában".

Ez a Fóruma: [link]

2013. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tabaki ***** válasza:

"Az OASIS nyílt dokumentumszabványát használja (ODF)."

Félretéve azt, hogy ez színigaz, a LibreOffice beállítható úgy is, hogy alapértelmezett fájltípusként a Word .DOC vagy .DOCX szabványát használja, ekkor használat közben jóformán észrevehetetlen a különbség.

2013. szept. 14. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindent megnyit (jó régi Word 95 fájloktól a legújabbakig), mindenre menthető, az összes MSOffice formátumot megnyitja, én nem látok sok különbséget és évek óta Libret használok.
2013. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!