Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Battlefield 4 fegyveri...

A Battlefield 4 fegyveri direkt néznek úgy mintha a Minecraft gun mod-ból szedték volna ki őket?

Figyelt kérdés
És igaz, hogy a Battlepack-en kívül, a másik mikrotranzakciós sz@rság a Battlepickup-ön kívül sehol nem lehet attachmenteket szerezni a fegyveredre? Szerintem borzalmas lesz a BF 4, de mindenhol jónak állítják be, ez nem picit idegesít xd
2013. szept. 13. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Pontosabban az a problémám, hogy ugyan sokan megveszik az ilyesfajta játékokat, de eszerint a játék ipar az MMO-ival csak a visszafelé haladást mutatja. Meg, ha az EA tudja, hogy nem minőségi játékot csinál, hanem olyasmi a sokhulyegyerekmegveszi kategóriájút, akkor miért ad ki egy csapatmunkán alapuló játékot ezen az elven, mert az a bizonyos sokhulyegyerek, előtte nem játszik semmivel, csak CS-vel, amit megun mer' noob, majd pár ingyenes MMO-val, majd COD, de azt is megunja mer' noob, és talán csak megvesz egy tripla A-s játékot, vagy mi?
2013. szept. 13. 21:33
 2/4 A kérdező kommentje:
Bár a Frosbite 3, nemcsak gyönyörű, és nem annyira magas a gépigénye, mint hinnénk, kb. e téren kb. ugyanolyan maradt, mint a Frosbite 2, de akkor nem lesz olyan szép, de ronda se! Ezek szerint egy modellező programmal + a Frosbite 3-mal több ideig el lehetne szórakozni, mint a BF 4-el. Ráadásul az ikonok, hangok, semmit nem fejlődtek, az oroszok még mindig ugyanazt a hangot nyomják (...mint a BF háromban, pl.: öööööööööööööööööööööööööö enemi szpotted), az amcsik nem tudom már, de valószínű, hogy ők is, meg a CSIUGZSDUFGEZFUEA nem tudom milyen nevű fegyverek meg a BF 3 M16-osának a képével vannak ellátva, a járművekről nem is beszélve. Meg mondják, hogy milyen kifinomult a testreszabási rendszer, igen, jó is lenne, ha nem kerülne 96%-a pénzbe...
2013. szept. 13. 21:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg ha ennyi minden van szimplán a BF franchise régi részeiből kiszedve, újrahasznosítva, meg a Frosbite 3 inkább az egyszerűség fele haladt, mint a részletességileg (persze ezt nem grafikailag értem), akkor a BF 4 lehet, hogy nem is AAA játék, azaz magas kölcség vetésű, lehetséges, hogy házilag is elő tudná valaki állítani hetek, hónapok alatt... egyedül, vagy 10-15 fővel...
2013. szept. 13. 21:50
 4/4 anonim ***** válasza:
mivan?
2013. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!