Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Képszerkesztés! Szöveg írása...

Képszerkesztés! Szöveg írása a képre, mivel?

Figyelt kérdés

[link]

Valaki tud abban segíteni, hogy ilyen betűtípussal melyik képszerkesztővel tudnék írni (max amphetamine felirat)? Kérlek segítsen valaki, fontos lenne!(:


2013. szept. 14. 10:53
 1/10 tabaki ***** válasza:

Ez nem a képszerkesztőn múlik, hanem le kell töltened hozzá a megfelelő betűtípust. Azt megtalálni néhány óra szívás, de nem reménytelen. Biztatásul:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__4..

2013. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tabaki ***** válasza:
2013. szept. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hű köszönöm szépen :)!
2013. szept. 14. 23:08
 4/10 tabaki ***** válasza:
A telepítés tiszta sor?
2013. szept. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán :s segítenél ? :)
2013. szept. 14. 23:28
 6/10 tabaki ***** válasza:
Csomagold ki a zipet, ez nyilván nem probléma. Feltételezem, hogy neked nem XP-s csotrogány géped van, mint nekem, mellesleg most éppen linuxban vagyok, úgysem tudnék pontosan utánanézni, de nagyjából: Jobb egérgombbal kattints a .ttf-fájlra, és szerintem ott kell lennie egy Telepítés opciónak, arra ráklikkelsz, és megvan. Ha mégsem így megy, valahol a Vezérlőpultban van egy Betűtípusok funkció, azt elindítod, a megjelenő ablakban betallózod a fájlt, és megnyomod a Betűtípus telepítése (vagy hasonló) feliratú gombot.
2013. szept. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. És photoscape-ben megtalálom? :)
2013. szept. 14. 23:52
 8/10 tabaki ***** válasza:
Bocs, hogy elfeledkeztem rólad... Elvileg ott kell lennie, gondolom, 'A Gentle Touch' néven.
2013. szept. 15. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 tabaki ***** válasza:
Ja, már úgy értve, telepítés után... A fenti jobb gombos módszer a fájlkezelőben intézendő el.
2013. szept. 15. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Sikerült!
2013. szept. 15. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!