Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az lenne a gondom, hogy jelen...

Az lenne a gondom, hogy jelen pillanatban nincs hangkártya a gépen. Így a játék névszerint:GTA SAN ANDREAS nem akar elindulni. El lehet valahogy indítani nélküle? Mit kell átíni?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom ez sokaknak feladja a leckét.
2013. szept. 14. 11:09
 2/5 anonim ***** válasza:

Hali, egy ilyet találtam:


[link]


Másik játékhoz azt ajánlják, hogy nevezd át a music és sfx mappát, ha van ilyen a GTA-hoz is akkor egy próbát megér.

2013. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hali lali papi nekem is anno volt egy ilyen gondom kb (7 éve) és paráztam hogy elfog e indulni úgy a gta sa de elindult :)) esetleg ha a vezérlőpultnál a hangoknál letiltanád a hangkártyád vagy frissítenéd a driverét ezzel a programmal (uniblue driver Scanner 2013 ehez kell egy serial youtube-on nézz) akkor fel frissítené és nem lenne gondod vele :)
2013. szept. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Wampa köszi a választ.A mappa átnevezés nem használt,a fórumon meg tulajdonképp figlyuk sincs.
2013. szept. 14. 15:40
 5/5 A kérdező kommentje:
Kornél ezzel csak a gond,hogy :Intel 82801DB ICH4 - AC'97:integrált audió kártyám van egy Realtec97 nevűillesztőprogram való hozzá.Amivel két gond van.A kisebb,hogy nincs digitálisan aláírva.A nagyobb,ha felrakom közvetlen utána KÉKHALÁL.összeomlik a rendszer és csak a visszaállítási pontról tudja betölteni a Windows-t.Csak az az érdekes,hogy mikor megvettem a gépet ugyanez az XP volt rajta és ez a hangkártya és MŰöDöTT.
2013. szept. 14. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!