Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feladatkezelő nem jön be...

Feladatkezelő nem jön be (win8). Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Megnyitom a feladatkezelőt, és bejön az ablak (kb 2 másodpercre) de üresen, és azonnal ki is lép. Mit tegyek? Már lefuttattam a vírusírtót is, de nem talált semmit.
2013. szept. 14. 16:00
 1/3 A kérdező kommentje:
na most már ott tartok h nem jön be semmi!! újraindítottam a gépet..bejön a bejelentkezési felület v mi.. és utána sötét kép..csak az egér látszik. sürgős lenne!!!
2013. szept. 14. 17:51
 2/3 Matteh1995 ***** válasza:
Nekem is ugyan ez volt kalóz win8-nál de mióta eredetim van azóta nincsenek ilyen problémák nekem ezek frissítés után jött elő. De ajánlok feltelepíteni egy újabb win8-at vagy 8.1-et
2013. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ..csak az a baj h momentán nem tudok eredeti win8at beszerezni :/ esetleg van vmi átmeneti megoldás erre a problémára?
2013. szept. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!