Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A vadi új gépem minden játékbó...

A vadi új gépem minden játékból ki dob mért? (SÜRGŐs) bővebben lent

Figyelt kérdés

A vadi új gépem minden játékból ki dob a facebook-os játékokat le stoppolja a multiplayer játékokat pedig le dobja a tálcára az offline játékokat pedig le fagyassza mitől lehet ez?


ezek vannak a gépembe:


CPU: AMD X4 A8-5600 FM2 max. 3.9Ghz

RAM:4 GB DDR3 / 1333MHz,

Alaplap: ASRock FM2A55M

HDD:3,5" 500GB SATA2,

Optikai meghajtó: Samsung DVD író,

VGA:AMD Radeon HD7000 integrált vga!

LAN (RJ45):Gigabit LAN,Realtek RTL8111E

Audio:5.1 CH HD Audio


és általában amikor írok abba adja az írást!

vettem hozzá egy usb-s wi-fi adaptert és folyton le csatlakozik az internetről!


ezeket meg lehet valahogy oldani?


2013. szept. 14. 17:24
 1/4 Matteh1995 ***** válasza:
Az operációs rendszerre vagy illesztőprogramokra(driverekre) tippelnék. Esetleg azok nincsenek megfelelően vagy drivereknél egyáltalán nincsenek telepítve. Ellenőrizd az illesztőprogramokat és ha nem javul a probléma javasolnék egy operációs rendszer újratelepítést. Ajánlom a Windows 8-at én teljesen meg vagyok vele elégedve!
2013. szept. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ö nekem egy win 7 home premium van (nem eredeti de van hozzá aktívator) a driverek nem lehetnek mert az alaplap mellé kapot cdvel telepitettem az összeset és ha az illesztő programokat nézem mindenre azt írja "Ez az eszköz megfelelően működik."


akkor most mit ajánlasz?

2013. szept. 14. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem a lemezről kell telepíteni, mert azon jóval régebbi verzió van, a netről érdemesebb letölteni a legfrissebb drivereket.
2013. szept. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen ennek is utána néztem és ami a lemezen volt verzió szám meg egyezett azzal amit az asrock oldalán találtam
2013. szept. 14. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!