Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tud-e valaki nekem olyan...

Tud-e valaki nekem olyan PHOTOSHOP-ot ajánlani, amivel alakot, formát lehet kivágni egy képből?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha magyar menüvel lenne.
2013. szept. 14. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
akkor Photoshop, mert bármelyik verzió képes rá, de erre egy ingyenes GIMP is elég...
2013. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:

Ezt a követelményt az első Photoshop is teljesíti, de honnan veszel hozzá Windows 3.1-et? Vagy lehet, hogy az még DOS alatt is futott?

Erre bármelyik ingyenes képszerkesztő alkalmas, használj inkább effélét. A Gimpet ( [link] ) ugyebár Fehersrac után már fölösleges ajánlgatnom, de ha még kezdő vagy a képszerkesztés terén, esetleg kipróbálhatod a Phoxot is:

[link]

2013. szept. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Sajnálom hogy a kérdésem ilyen vitát váltott ki.
2013. szept. 15. 08:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem vita. A GIMP meg nem szindróma, hanem egy ingyenes progi ellenben a PS-al. Ahogy látom a Photoshop-ot ő is gyűjtőfogalomként használta, mert nem tudja hogy az maga egy progi, ezért ajánlottam a GIMP-et te nagyokos!!
2013. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindemellett nem értem mi a gond a GIMP-el...
2013. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:

"Sajnálom, hogy a kérdésem ilyen vitát váltott ki."


Hát, bizony, nem lehet eléggé vigyázni, mit kérdez az ember... Bizonyára hallottál a pillangó-effektusról, ha nem egészen tiszta, tekintsd meg ezt az oktató-videót:

http://www.youtube.com/watch?v=3wiO3hHFN_w

A kérdések néha emlékeztetnek a pillangókra.

2013. szept. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!