Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem megy a Microsoft Word?

Miért nem megy a Microsoft Word?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baja nem volt, használtam és rendesen működött, de ma mikor beléptem, bejött egy ablak, és azt írta, hogy 'Microsoft Office Word has not been installed for the current user. Please run setup to install the application.' Bármivel próbálkozok, nem megy, és semmit nem tudok megnyitni sem, ami Word-ba van elmentve. Mit tegyek?

2013. szept. 14. 22:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt elolvastad?


"Microsoft Office Word has not been installed for the current user. Please run setup to install the application."

2013. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy tegnap még installálva volt. És mellesleg, igen, elolvastam, és próbálkoztam is vele, de nem ment.
2013. szept. 14. 23:16
 3/4 anonim ***** válasza:

"A Microsoft Office Word nem telepítették az aktuális felhasználó számára. Futtassa a telepítőt telepíteni az alkalmazást. "

Magyarul: vedd meg több tízezer forintért, vagy nem tudod használni. Egyébként nem éri meg, töltsd le az ingyenes LibreOffice-t, az is tudja ugyanezt, sőt többet, csak a Word neve Writer, Power Pointé Impress, Excel neve Calc. [link]

2013. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Noémi Gidofalvi válasza:
Velem is ugyanez van. Valaki megtudja mondani miért van ez,és a fizetésen kívűl van valami más lehetőség megoldani??
2020. jún. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!