Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Android programok 200$ért?

Android programok 200$ért?

Figyelt kérdés
Láttam a play áruházban egy programot 200$-ért. Az ilyen drága progikat van aki megveszi még akkor is ha nem tudja hogy mit csinál pontosan? (mint pl anno az i am rich)

2013. szept. 14. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ... Minek ide feltenni.
2013. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%

Sok hülye van a földön, ha körülnézünk picit. Nagy számok törvénye szerint van olyan hülye is, aki kiad egy ismeretlen dologért 200 dodót.


De az is egy hülye, aki kitesz egy dokumentálatlan appot ennyiért.

2013. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bakur12 ***** válasza:
es mi van ha az a program egy tudomanyos atlasz vagy valamilyen orvosi program? van dragabb is. lehet felenk nem divat a programert fizetni, de vannak programok, amik nagyon dragak.
2013. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hogy érted azt hogy dokumentálatlan app?
2013. szept. 14. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért lettem leszavazva? De komolyan, kíváncsi vagyok az ellenvéleményre. :)


Úgy értettem a dokumentálatlan appot, hogy nincs ott az app mellett a pontos leírása, hogy mit csinál. Ugyanis így fordulhat elő, amit felvetettél (letölti még akkor is, ha nem tudja mit csinál).

2013. szept. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!