Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Pou játék van online, vagy...

Haljál meg kérdése:

Pou játék van online, vagy gépre, vagy esetleg Samsung S5230-as telefonra?

Figyelt kérdés
mert már kerestem de nem találtam vagy ha igen akk nem ment :\\\\\
2013. szept. 15. 14:51
 1/6 Markz válasza:
Csak androidos telefonra van pou. Számitógépen nem hiszem hogy van de ha van is akkor az biztos nem olyan mint telefonra.
2013. szept. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
2013. szept. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nekem egyszer sikerült egyet találnom de végül nem töltöttem

le a számítógépemre mert már van androidos telóm

2013. szept. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi amit küldtél ''tabaki'' , de telepités végén kiirta h menjek rá h '' eazel.com rámentem de ott meg mit csináljak csak gépre vannak programok stb. le is töltöttem 1-et hátha tovább enged de semmi...
2013. szept. 17. 22:58
 5/6 tabaki ***** válasza:
Mindegyik letöltőhelyről való ezt csinálja?
2013. szept. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tabaki ***** válasza:
Á, ne is válaszolj, nagyon úgy látszik, hogy (legalábbis félig-meddig) kamu az egész. A komolyan vehető letöltőoldalak csak keresés formájában tartalmazzák. Amit én letöltöttem, az az exe egy APK (vagyis androidos) fájlt tartalmaz, hogy elvileg tudná-e futtatni, azt nem tudtam megállapítani, lehet, hogy valami beépített emulátorral igen -- nekem nem sikerült. Az biztos, hogy a Pou benne van, de ennek a telepítője is kismillió programot akar a gépre rakni, szerintem hagyni kell a fenébe. Úgy tűnik, natív windowsos formában nem létezik. Bocsánat.
2013. szept. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!