Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja a Photoshopnak?

Mi lehet a baja a Photoshopnak?

Figyelt kérdés

Éppen most csinálok egy rajzot, szeretném elmenteni, de hiába kattintok fölül a file-ra, nem csinál semmit. Úgyanúgy a többivel sem a fönti menüsorban(edit, image, layer stb.)

mi lehet a baj?


2009. nov. 4. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
És le sem tudom csukni a már megnyitott képeket...
2009. nov. 4. 16:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez akkor szokott lenni, ha kiadtál neki egy parancsot (pl. free transform / selectiv color / levels stb, ami külön párbeszéd ablakot nyit meg. Amíg azt a külön ablakot nem zárod be, a PS zárolja a menüket. Én két monitoron dolgozom és néha még mindig megtréfál, ha nyomok pl. CTRL+U-t, aztán pár percre máshova figyelek, majd vissza, az ablak meg ott vár a másik monitoron nyitva. Én meg csak nézem, miért nem aktívak a menük :) Dehát ez van, ha az ember öregszik, khm.
2009. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne, de azért köszi. Mert rajzolni még pl. lehet a megynitott lapra, meg kijelölni, stb...
2009. nov. 4. 16:21
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez vicces:D Most veszem észre, hogy magát a programot sem lehet lecsukni
2009. nov. 4. 16:34
 5/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy lecsuktam végül, most már jó...
2009. nov. 4. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlóan az elsöhöz, csak én felbontás váltásakor szívom meg. Pl. 1920-asban dolgozok vele, egy ablakot lehúzok az aljára, majd befejezem, és kilépek. Késöbb, kisebb felbontásban persze, hogy megjegyzi az ablak helyét, ami most monitoron kívülre esik. ESC segíthet ilyenkor. Esetleg haldoklik a rendszered.. Más ötletem nincsen.
2009. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!