Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gépemen kb milyen beállításokk...

Gépemen kb milyen beállításokkal fog elfutni a GTA V és a BF4?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nagy játékos, életemben két játékkal játszottam de ezek most nagyon megtetszettek

Laptopom: Core i7 3612QM, 8GB RAM, Radeon HD 8750M 2GB VRAM

Mielőtt valaki beszólna azért van ilyen laptopom, mert videóvágásra és animálásra kell plusz programozás. (suli miatt fontos, hogy laptop legyen, tudom erre jobb egy asztali)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. szept. 15. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

BF3 kb. Medium-High 40-60fps

BF4 kb. Low-Medium 40-60fps.

GTA V nem tudni semmit róla. :(

2013. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, ment a zöld :)
2013. szept. 15. 23:54
 3/3 Clairvoyant ***** válasza:

A GTA V az optimalizációtól függ, és mivel a IV-et irgalmatlanul elrontották ilyen szempontból, most mindenki kivár. Ha marad a tendencia, akkor a high-end gépeken is játszhatatlan lesz -.-


Az új BF4 elvileg ATIra lesz optimalizálva, annak is a felsőkategóriás kártyáira, én medium közelébe tenném elfogadható FPSsel a laptopod alapján (élsimítást lekapcsolva).

2013. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!