Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan létezik hogy xbox 360...

JuhászDork kérdése:

Olyan létezik hogy xbox 360 emulátor?

Figyelt kérdés

ha igen mekkora a gépigénye,illetve honnan lehet letölteni?

(GTA5 miatt)


2013. szept. 16. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs az a konfiguráció (nyilván van valamilyen extrém eset, de nem egy hétköznapi vagy akár "gémer" esetben) ami neked emulálna egy xbox-ot és benne egy játékot.


Vagy ha van, annak az árából pár xbox-ot megvehetnél, és rá a játékokat.

2013. szept. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon-nagyon-nagyon állat gamer PC-k elviszik, de máshogy sok esélyed nincsen :D
2013. szept. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


De tessék, itt van :) Nem tudom, működik-e, de magának az emulátornak is állat gépigénye van:


System requirements (recommended):


Core 2 Duo, 2GB RAM, Post-2008 dedicated GPU, Windows XP (DX9).


És még a játék el sem indult :D

2013. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez most kajak valós emulator??:D
2013. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Nem egyik sem valós emulátor az összes kitalált Fake hogy a hülyéket átverjék! Hogy lenne már szerinted egy gamer pc elbirná az Xbox 360 Emulátort!

Nekem egy Core i7-860 proceszorom van és a Ps2 emulátor 20-35-40-50% -ot is képes használni extrémebb esetekben. Szóval ha a ps2 elég régi hardverjához ekkora igény kell. Gondolj bele hogy futna egy mai gamer gépen!

20 DB Corei7 Cpu összekötve se garantálná a lagmentes élményt! Az emulálás elég bonyolult folyamat és hatalmas teljesitmény kell hozzá. Anyi amenyit el se tudtok képzelni. Szóval Még ha létezne is tegyük fel, olcsobban veszed meg a konzolt meg a játékot mint hogy valóság legyen az emulálás. Mert hát Neked van gondolom egy E4400 Cpu-d. Ami még a Gta 4 pc verziójához is kevés lenne nem hogy az emulátorhoz! Leírok egy tapasztalatot, szóval írok egy példát hogyha a Géped visszi teljes maximum beállitáson például a Crysist és ezt a játékot Xbox 360 emulátoral akkarod játszani örülsz ha lesz 1-2 fps-ed! Ekkora a különbség.

2013. okt. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!