Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bioshock 1 hiba: Parental...

Bioshock 1 hiba: Parental controll access denied. The program will be exit. Mit csináljak? Fontos, nekem nagyon.

Figyelt kérdés
Ennyi a probléma

2013. szept. 17. 02:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, probléma megoldva. Kompaktibilitási probléma. De hát miért nem szereti a win 7-et? 0.o
2013. szept. 17. 04:29
 2/6 P.O.C. ***** válasza:

Jó kérdés, mivel hogy DirectX 10 -es játék csont nélkül szeretnie kéne a 7 -est. Nekem soha nem volt vele problémám, de Vista alatt se 7 -es alatt.

Hogy oldottad meg végül?

2013. szept. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Clairvoyant ***** válasza:

Semmi köze a WIn7-hez.

Ez az opció arra szolgál, hogy egy idősebb családtag levédhesse a játékot, hogy te ne férhess hozzá.

2013. szept. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nincs szülői felügyelet beállítva. Úgy oldottam meg hogy: tulajdonságok-kompaktibilitás-futtatás windows xp service pack 2 üzemmódban, és megy :D Mivel most lett valamire való videókártyám, így nekem nagyon bejön a grafika : )

Minden gond nélkül megy, és nem tudom miért írta ezt. Semelyik másik játék nem csinálta.

2013. szept. 17. 13:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak egy hd5450, de én örülök neki. Ki a kicsit nem becsüli, az a nagyot nem érdemli.
2013. szept. 17. 13:08
 6/6 David82 ***** válasza:
Gyerekek, a legjobb a tört játék. Azzal sosincs semmi probléma. És még a lemez sem kell a futtatásához. :)
2015. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!