Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem fogadja el a termékk...

Miért nem fogadja el a termékkulcsot a gépem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! (Moderátorok ne töröljétek!) Újjonnan vettem egy telepítő lemezt teljesen eredeti de valamiért nem fogadja el a termékkulcsot mit tegyek? windows xp home premium sp3
2013. szept. 18. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:

"Újjonnan vettem..."


Ezt hogy csináltad?

A jelek szerint már fel lett használva, ami nem csoda, amilyen öreg az XP!

2013. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vszínű, hogy egygépes liszencet, és még az is lehet, hogy egy OEM-es, (hardverfüggő) verziót vettél!

"vissza a feladónak"!

ha, használt op. rendszert akarsz vásárolni, (ami esetleg műkszik is) itt nézz körül:

[link]

2013. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de nem nagyon segítettek na m1 is mert egyik barátom generál hozzá termékkulcsot és valószinűleg az jó lesz és köszi a válaszokat még 1x!
2013. szept. 18. 15:05
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

#1

Nem olyan lehetetlen! Nekem van még KIBONTATLAN, soha fel nem használt Windows XP CD-m. Még SP1-es.

Biztosan máshol is kallódik ilyesmi. Ez is úgy került hozzám, hogy egy bizonyos cégnél többet vettek belőle, mint ahány gépet, mert anno meghatározott darabszámra volt akció. Ami megmaradt, 2 db., az ott porosodott egy fiókban, aztán 2 vagy 3 éve ki akarták dobni, mint elavult valamit. Eltettem, hátha még jó lesz valamire...

2013. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!