Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy oldjam meg a nyomtatást?

Hogy oldjam meg a nyomtatást?

Figyelt kérdés

A probléma:

Készítettem Word-ben egy levélpapírt, aminek a lényege, hogy a háttérkép a teljes A/4-es papírt lefedje. Ám sajnos a nyomtatásnál mindig látszik egy fehér keret, és nem tudom annyira nagyítani a képet, hogy az a szegély ne legyen ott. Hogyan kell beállítanom, a wordben, hogy az a keret ne legyen ott?

Köszönöm a válaszokat!


2013. szept. 18. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy a nyomtatód nem tud teljes szélességben nyomtatni, mivel valahol be kell húznia gondolom a papírt.
2013. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A margókat állítsd nullára
2013. szept. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A margókat még nem próbáltam. Hol tudom beálítani?
2013. szept. 18. 14:56
 4/9 anonim ***** válasza:
milyen word
2013. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
word 2003. De kipróbáltam, ha 0-a állítom a margót, akkor csak a szöveget huzza ki a papír szélére.
2013. szept. 18. 15:12
 6/9 coopper ***** válasza:

Szia.


Az #1 irta jól.


Nem tudja a nyomtatód !


Vannak nyomtatók amik tudják a "keret" nélküli nyomtatást. Nézz utánna a Tied tudja-e.


Ha nem akkor ha esetlegesen tud A3-as lapot nyomtatni, akkor ujraszerkesztve a levélpapirt A3-as lapra, úgy hogy egy A4-es ként középen legyen, majd nyomtatás után körbe vágva kaphatod meg a kivánt levélpapirt.


Sok sikert.

Üdv.

2013. szept. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt hol tudom megnézni, hogy tud-e a nyomtató keret nélkül nyomtatni?
2013. szept. 18. 15:21
 8/9 Lajos54 ***** válasza:

Op.rendszer függő, de pl. XP-nél: Start menü > Beállítások > Nyomtatók

Kiválasztod a nyomtatódat, majd katt jobb egérgombbal, és tulajdonságok.

Innét már nyomtatófüggő, mert szinte minden típusnál más lehetőségek vannak, de nézd át alaposan. A "jobb", általában fotó nyomtatásra is alkalmas masináknál szokott olyan lenni, hogy szegély nélküli nyomtatás.

2013. szept. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Végül megoldodott a probléma.

:)

2013. szept. 19. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!