Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TimeShift-FLT Windowsos 7...

TimeShift-FLT Windowsos 7 alat nem működik a magyarosítás miért?

Figyelt kérdés
leszetem feltelepitetem de sehogy nem akar magyar lenni magyar volt a telepités kiválastva és tudom hogy át kell nevezni a bin lévö mapában hungaryra meg hu ra de windows 7 nem engedi elmenteni probáltam worpadal és jejzettöbel is de nem sikerűlt réggeben xp allat simán átnevesztem és magyar volt a játék de windos 7 alllt nem akr az müködni miért ?

2013. szept. 18. 18:24
 1/3 Csori96 ***** válasza:

Egy lehetőség: Indítsd el a Total Commandert rendszergazdaként, majd keresd meg azt a fájlt, amelyet át kell írnod...


Megj.: Nem magyarosítás, hanem magyarítás.

2013. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Karuman válasza:

CsÁ ha valaki még keresi a windows 7-ben hogy lehet magyarosítani:



1. csináld meg ezt alapban:


Nem kell magyarítás, benne van a játékban a magyar nyelv.


A játék "bin" mappájában levő "steamwars.ini" nevű fileban:


[Language]

Language = English

LangShort = en


ez szerepeljen:



[Language]

Language = Hungarian

LangShort = hu



2. Plusz windows 7-8-10-ben:


Keresd meg itt is az "steamwars.ini" fájlt és ezt is módosítsd (lelőhelye:C:\Users\*Felhasználónév\AppData\Local\VirtualStore\Program Files\Sierra Entertainment\TimeShift\UserConfigs\**JátékosNÉv\)



Magyarázat:

* A windowsos felhasználóneved

** A játékban létrehozott profilod neve

***ezek a mappák rejtet system mappák előtte tedd láthatóvá őket!!!

2015. dec. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 soltichan válasza:
Az előttem szóló helyes választ adott! Én csak annyit tennék hozzá, hogy Windows Vistában is így kell. Ugyanis a felsorolt Windows verziók mind a Vista kerneljére épült. Csak sokat javítottak rajtuk mint pl; memória használat, processzor kímélet, stb... Nem stabilabb OP rendszerek, csak könnyebbek. A Vista futtatásához erős gépre van/volt szükség.
2016. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!