Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen ISO-t olvasó programot...

Milyen ISO-t olvasó programot ismertek? (játékokhoz)

Figyelt kérdés

Halottam több féle programról (pl. daemon tools és alchohol 120%) de mind a kettő fizetős volt, és crack-elt verziókban nem bízok. Tud valaki olyan programot ajánlani (nem kell mást tudnia csak iso-t olvasni) ami ingyenes, és megbízható?

(ha lehetne, letöltési linket is kérnék)



2013. szept. 19. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Évek óta ezt használom.

2013. szept. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos Windows Vista -tól kezdődően már nem lehet használni az ingyenes, stabil és felesleges sallangoktól mentes Deamon Tools 3.47 -et, mert nem volt vele kompatibilis. Így én is elkezdtem használni az új ingyenes változatot a Daemon Tools Lite -ot. Sok idő kellett hozzá, mire beláttam hogy mekkora f*s is valójában. Főleg az idegesített, mikor kifagyott a program a Licenc checkig résznél, amire senki nem kérte.


Utána felraktam a SlySoft Virtual CloneDrive, ég és föld. Ingyenes, Kicsi, felrakod és működik. A telepítés után hozzád se szól. Nincs benne felesleges marhaság. Ha valami képfájlt nem látna, csak kiválasztod az all file -t a megnyitás ablakban és ugyan úgy megnyitja.

2013. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!