Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Olyan problémám lenne hogy a...

Vadasz70 kérdése:

Olyan problémám lenne hogy a fiam letöltötte a windows média centert és rá települt mindenre a média center. És ha valamire rá kattintok akkor mindig az nyílik meg. Miért?

Figyelt kérdés
Törölni nem lehet mert azt írja ki hogy rendszergazda engedélye szükséges Rendszer vissza állítást sem engedi. Mi lehet a megoldás?
2013. szept. 19. 21:21
 1/2 Lajos54 ***** válasza:

Azért van ez, mert minden (vagy majdnem minden) médiafájl-típus ahhoz van társítva. Vagy magában a Média Centerben kell megszüntetni ezeket, vagy a kívánt fájltípusokat máshoz társítani.

(Jobb egérgombbal katt az adott fájlra, majd kiválasztani legalul a tulajdonságokat. A megjelenő ablakban kiválasztani a Társítás mellett a Módosítás gombot, majd a megjelenő listából kiválasztani a megfelelőt.)

2013. szept. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos ezt már próbáltam társítottam az ikonokat vissza is változik de akkor is a média center jelenik meg. Az a baj hogy az exe fájlok is átváltoztak és minden telepített programnál. Mindenre csak ez a lejátszó nyílik meg.A vezérlőpultban is a windows programok ki és bekapcsolását sem tudom elhozni mert ott is ez nyílik meg.Ilyennel még nem találkoztam.
2013. szept. 20. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!